5 out of 5
5
56 reviews on Udemy

Business English Part 1

İş İngilizcesi için gerekli olan her şey bu eğitimde.
Instructor:
Ufuk İşbitiren
2,436 students enrolled
İş İngilizcesi
İş hayatının gerektirdiği cevapları vermek
Role-play ile gerçek zamanlı uygulamalar
İngilizce e-postalar yazmak

İş İngilizcesi, dil eğitiminin özenle düşünülmesi gereken bölümlerindendir. İş insanları, çok az zamanı olan ve bu zaman diliminde olabilecek en net faydayı almak isteyen profesyonellerden oluşur.

Klasik uygulamalarda iş insanlarının eğitiminde gramer detaylarından tutun da onların ilgi alanına girmeyen akademik makalelerin okutulmasına, ilgisiz paragraflar yazmaktan, her hangi bir konu üzerine sohbet etmeye kadar sayısız hata yapılıyor.

Bu kursta iş İngilizcesinde eğitimde yaptığımız öncelikle doğru konu seçimleri.

Yani her hangi bir konudan, akademik makalelerin içeriklerinden konu etmek yerine, toplantılardan, iş hayatındaki mahremden, iş etikleri gibi konular üzerine İngilizce olarak konuşup, dinleyip, yazacağız. Sadece videoları izlemeyecek, sizden yapılmasını istenen görevleri de yerine getirmiş olacaksınız.

İş İngilizcesinde gerekecek kelimeler.

İş hayatında bilmemiz gereken olmazsa olmaz kelimeler var. Bu eğitimde, hedef kelimelerimizle ilgili cümleler yazacağız ve ses kayıtları yaparak konuşacağız.

Grameri konu konu anlatmak yerine kısaca değineceğiz.

Birçok İngilizce eğitimi maalesef sınav formatına sıkıştırılmış durumda. Kursiyerler sadece detayları alıp soru çözüyorlar ve detay bilmek dil bilmek anlamına geliyor. Biz bu eğitimde gramerden birkaç detayı hatırlatmayı yeterli bulduk. Hedef grameri de yaptığınız aktivitelere serpiştirdik.

Gerçek zamanlı Role-Play uygulamaları yapacağız.

Bu eğitim içerisinde bulunan dilemma bölümlerinde size verilen bazı rolleri yapmanız istenecek. Böylece siz bazen bir firma yetkilisi olarak teklif hazırlayacak, bazen elinizdeki verileri kullanarak karşınızdaki bireyi ikna etmeye çalışacaksınız. Yaptığınız çalışmalar için geri bildirimler alacaksınız..

İş İngilizcesi için gerektiği gibi yazmak

Bu eğitimin birçok yerinde size verilen görevlere iş dünyasından beklenildiği gibi yazacağız. E-postalarda yapmamız gerekenlerden konu edip örnekler göreceğiz.

  • 2 Part’tan oluşan toplam 9 modülü başarıyla tamamladığınızda isminize hazırlanmış basılı kurum sertifikası alabilirsiniz.
  • CanEnglish mobil uygulama ile eğitmenle ücretsiz 1 ay boyunca iletişimde kalabilirsiniz.
  • Udemy öğrencileri olarak materyallerimizden indirimli faydalanabilirsiniz.

 

You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
5
5 out of 5
56 Ratings

Detailed Rating

Stars 5
41
Stars 4
9
Stars 3
2
Stars 2
1
Stars 1
3
b5034d5f183bcfebcaff0b7497020150
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

3 hours on-demand video
40 articles
Full lifetime access
Access on mobile and TV
Certificate of Completion
Layer 1
Login Categories

Preconcept Academy

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.